Rozë

Kim tregon asetet e saj, pas nuk ja lënë as shoqja

Autori: Gazeta inFokus 10:41 | 30 April 2021

Kim Kardashian dhe shoqja e saj La La Anthony ka treguar asetet e saj në bikine pranë një pishine derisa po qëndrojnë në vilën e Kris Jenner në Palm Spring për pushime më të gjata

Qysh në fillim të këtij muaji ajo ka filluar pushimet tek nëna e saj, Kris Jenner, konkretisht në villën e saj Palm Springs.

Të mërkurën në mbrëmje, Kim Kardashian është kthyer në oazën e shkretëtirës – kësaj here për të kaluar kohë me shoqen e saj La La Anthony.

Kim (40) dhe La La (38) jkanë shfaqur asetet e tyre të kolme pranë një pishine duke larguar kështu energjinë negative nga rutina e tyre.

Të tjera