Rozë

Kim publikon foto nga festa e beqarisë

Autori: Gazeta inFokus 10:22 | 12 May 2017

Kim Kardashian ka publikuar disa fotografi gjatë festës së beqarisë, të cilat nuk janë publikuar kurrë më parë.

Në një set fotografik të bërë rreth 3 vite më parë, Kim duket e mrekullueshme e veshur me një fustan të bardhë teksa pozon pranë nënës së saj Kris Jenner si edhe motrave Khloe dhe Kourtney.

Kim dhe Kanye kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni të organizuar në qytetin italian Florence, më 24 maj 2014.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera