Rozë

Kim Kardashian “sakrifikohet” për koleksionin e saj, zhvishet për një “set” fotografik

Autori: Gazeta inFokus 16:37 | 20 November 2020

Ylli televiziv, Kim Kardashian po vazhdon të promovoj koleksionin e saj “Crystal Collection”.

Në “setin” e ri të fotografive, 40 vjeçarja është zhveshur, transmeton Indeksonline.

Kardashian në njërën nga fotot shihet e kthyer me shpinë dhe e zhveshur totalisht.

Edhe pse festoj ditëlindjen e 40-të muajin e kaluar, Kim Kardashian po vazhdon të shkëlqej në çdo paraqitje të saj.

Të tjera