Rozë

Kim Kardashian pozon në shtrat: Mirmëngjes!/Foto

Autori: Gazeta inFokus 10:19 | 12 January 2019

Kim Kardashian me sa duket di si t’i “zgjojë” fansat e saj në mëngjesin e një fundjave të shumëpritur nga të gjithë.

Ajo postoi një foto, ku dukej që donte të luante me imagjinatën e 124 milionë ndjekësve të saj në Instagram.

E veshur vetëm me bikini dhe pozicionimi i saj në shtrat ku pjesërisht mbulohej me një jastëk e bënte 38 vjeçaren të dukej tepër tërheqëse.

Të tjera