Rozë

Kim Kardashian në të zeza, tregon linjat e përkryera

Autori: Gazeta inFokus 22:57 | 10 January 2020

Kim Kardashian po vazhdon të promovoj koleksionin e saj të veshjeve të brendshme “Skims Solutionwear”.

Ajo në një video të re ka treguar se koleksion i ri do të lansohet me 14 janar, teksa reklamoj personalisht një parë të brendshme me ngjyrë të zezë.

“Skims Solutionwear” është gati në të gjitha ngjyrat, madhësitë dhe stilet, lansohet me 14 janar në orën 9 të mëngjesit”, shkruan Kim e cila dukej e kompletuar dhe unike në të zeza.

Nëna e tre fëmijëve u shfaq në formë të përkryer dhe goxha seksi.

Ndërsa Kim vetëm pak ditë më parë uroj Vitin e Ri në një fotografi në bikini.

Të tjera