Rozë

Kim Kardashian e konfirmon lidhjen e saj me aktorin e njohur amerikan

Autori: Gazeta inFokus 20:30 | 21 November 2021

Kim Kardashian dhe aktori Pete Davidson e kanë konfirmuar lidhjen e tyre.

Kim është parë e kapur për dore me Pete Davidson në rrugët e Palm Springs, një ditë pas ditëlindjes së aktorit 28-vjeçar.

Ylli televiziv, Kim Kardashian e ka konfirmuar lidhjen e saj të mërkurën në shoun televiziv “Saturday Night Live”, ku të dy dolën para audiencës të kapur për dore.

Kujtojmë se Kim akoma nuk është divorcuar nga reperi amerikan Kanye West.

Të tjera