Rozë

Kim Kardashian dhuron spektakël me format bombastike në plazh, ekspozon të pasmet me… (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:16 | 28 September 2021

Mjaftoi një ditë pushim në Malibu që Kim Kardashian të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve. Ajo i ka lënë fansat dhe jo vetë pa fjalë me linjat bombastike trupore. Ylli i televizionit është fotografuar teksa ecte buzë detit e veshur me një palë bikini të zeza.

“Daily Mail” shkruan se 40-vjeçarja ishte e shoqëruar në udhëtim nga mikesha e saj, Stephanie Shepherd. Në fotot e publikuara Kim vihet re se nuk ka asnjë pikë make-up në fytyrë dhe kishte vendosur në kokë një kapele të zezë. Gjithashtu ajo i kishte lënë flokët e lëshuar për të pozuar para kamerës.

Nga ana tjetër, bikinit që kishte zgjedhur i tregonin jo vetëm barkun e sheshtë, por edhe të pasmet bombastike, të cilat Kim nuk harroi t’i tregonte duke pozuar me kurriz nga kamera.

Të tjera