Rozë

Kika: Unë jam hoxhë, s’ka çka m’bon dreqi as shejtani

Autori: Gazeta inFokus 19:40 | 05 October 2021

Ai ka befasuar me deklaratat e tij së fundmi.

Kreshnik Husaj, çdoherë arrin të bëjë deklarata interesante në intervista.

Ndërkohë, së fundmi nuk është se ia ka lënë huq teksa ka thënë se ai është predikues i fesë islame duke shtuar se është edhe hoxhë.

“Unë jam njeri ma i pastër dhe ma predikues për të qenë hoxhë. Unë jam i veçantë dhe do isha hoxha ma i veçantë dhe jam shumë krenar që po m’sheh”, thotë ai.

Të tjera