Rozë

Kida vjen e “zjarrtë” në fotografitë e fundit

Autori: Gazeta inFokus 14:45 | 26 October 2021

Këngëtarja shqiptare, Kida, ka disa ditë që ka paralajmëruar këngën e saj më të re.

Kjo këngë e cila do të shoqërohet me videoklip duket se do të jetë një hit i vërtetë.

Kida ka publikuar disa imazhe nga prapskenat e këtij klipi dhe ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë.

Të tjera