Rozë

Kida pozon pa reçipeta, merr vëmendje me gjoksin

Autori: Gazeta inFokus 17:13 | 24 January 2021

Këngëtarja e njohur Kida, ka publikuar imazhe nga prapaskenat e klipit “Edhe sa”.

Pranë makinës luksoze “Bentley”, artistja ka marrë dy poza.

Kida i ka postuar në Instagram fotografitë duke shkruar në mbishkrim se jeta është e mirë.

Artistja shqiptare shihet se ka pozuar pa reçipeta dhe ka venë në pah gjoksin.

Ndryshe, projekti i fundit i Kidës është “Drunk” që ka arritur 10 milionë shikime në YouTube.

Të tjera