Rozë

Kida po sjell diçka të re nga Franca (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:02 | 15 May 2017

Këngëtarja Orhidea Latifi e njohur për ne si Kida, ka publikuar disa foto në të cilat shihet në Paris.

Tri javë më parë Kida solli versionin audio të këngës ‘Don’t Say No More’ në bashkëpunim me Hcue, shkruan lajmi.net.

Tashmë ajo ka filluar përgatitjet për të sjellë edhe klipin e kësaj kënge, e për këtë gjë ajo ka shkuar në Francë.

Udhëtimi i Kidës drejt Francës po sjell xhirimin e klipit me Dj i njohur në Francë, Hcue me të cilin e realizoi këngën e fundit në po atë vend.

Madje këtë gjë e bëri të ditur vetë këngëtarja përmes fotove që postoi në rrjete sociale.

Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera