Rozë

Kida në superformë në pozën nga Zvicra

Autori: Gazeta inFokus 21:26 | 04 December 2019

Kida ka pozuar në një ballkon në një nga vendet e bukura në zvicër.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin artistik Kida, vazhdon të jetë mjaft aktive me projekte muzikore.

Këngëtarja e shumë hiteve, përveç muzikës, po pëlqehet shumë edhe për stilin e saj, ndërsa mjaft e veçantë po shfaqet edhe në klipe.

Por, krahas kësaj, pozat provokuese nuk po mungojnë tashmë as nga Kida.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me një bluzë të shkurtër, dhe tuta ngjyrë hiri, e që Kida po doket mjaft joshëse me këtë pozë nga Zvicra.

View this post on Instagram

Happy Kid?

A post shared by KIDA (@kida) on

Sa i përket projekteve, ai i fundit i saj është “Malli” e lansuar tre javë më parë dhe që deri tani ka arritur të mbledh mbi 4 milionë shikime në Youtube.

Të tjera