Rozë

Kiara ‘shpërthen’ në lot, arsyeja është Luizi

Autori: Gazeta inFokus 15:28 | 21 April 2023

Kiara Tito është përlotur ditën e sotme dhe shkak është bërë sjellja ndaj saj nga ana e Luiz Ejllit. Ky i fundit ka që mbrëmë që i flet ftohtë dhe i ka thënë që i janë mbledhur shumë gjëra dhe nuk duron më.

Por jo vetëm kaq, këngëtari i ka thënë disa herë që të durojë deri të shtunën dhe aty do kuptojë çdo gjë. E gjithë kjo është një rreng nga ana e tij, pasi duket se ka përgatitur një surprizë për të gjatë ‘Prime’-t.

Kiara: Zëre se nuk më ke në shtëpi. Do kalojë, ndihem shumë keq dhe nuk e mohoj dot. Ndihem shumë keq me gjërat që më the. Nëse nuk e ke kuptuar nuk bëj dot gjëra kot, as në lojë. Është një gjë më e madhe se loja tani.
Luizi: Mblidhe veten dhe mos rri kështu
Kiara: Nuk kam fuqi tani, ma ke prerë.
Luizi: Ku ishte? Se thashë jam i turbullt.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera