Rozë

Kiara shfaqet për herë të parë pas daljes nga Big Brother, fansat kapin menjëherë detajin

Autori: Gazeta inFokus 12:23 | 01 April 2023

Kiara doli një javë më parë nga Big Brother VIP, pas një nominimi kokë më kokë me Oltën. Pas daljes ish-banorja është treguar shumë aktive në Instagram duke postuar vazhdimisht foto e video nga momentet e saj me Luizin.

Mirëpo dje pas një jave, Kiara ka postuar edhe veten e saj duke përshëndetur fansat.

“Si ju kam o yje?”, shkruan Kiara teksa fansat menjëherë kanë kapur një detaj, varësen me kryq që i ka dhuruar Luizi, të cilën ajo ende e mban në qafe.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera