Rozë

Kiara reagon pasi nuk është pjesë e prime të BBVA

Autori: Gazeta inFokus 22:56 | 28 March 2023

Prime i Big Brother VIP Albania, nuk ka filluar si herëve të tjera.

Kjo për shkak të sulmit që ndodhi ndaj “Top Channel”, nga i cili mbeti i vdekur një punonjës.

Arbana ndau lajmin me banorët, që për shkak të kësaj nuk do të ketë spektakël.

Pas kësaj, ka reaguar edhe ish-banorja Kiara Tito, përmes rrjetit social Instagram.

“Sonte as unë e as ish-banorë të tjerë të Big Brother nuk jemi në studio, ama edhe pse jo fizikisht unë do të jem duke mbështetur me zemër Luizin”, ka shkruar Kiara.

Transfero studimet në Universum dhe merr diplomë të fuqizuar nga Universiteti më i madh në SHBA!

Të tjera