Rozë

Kiara dikur ishte valltare në këtë emision të njohur, shihet e afërt me moderatorin

Autori: Gazeta inFokus 19:39 | 26 April 2023

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Kiara Tito duket se fillimet e saj në televizion nuk i ka patur në Select, Top Channel siç edhe është shprehur. Fillimet e saj i ka pasur si velinë e emisionit “Ca thu?” Të Gent Zenelaj dhe Saimir Kodrës në Agon Channel.

-Advertisement-

Së fundmi në rrjet po qarkullojnë materiale, ku Kiara ka qenë velinë dhe në moshë duket mjaft e vog?l. Gjithsesi Kiara nuk ka folur asnjëherë për këtë temë.

Lojtës Videosh

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera