Rozë

Kiara dhe Luizi i japin fund martesës së tyre?

Autori: Gazeta inFokus 18:30 | 22 February 2024

Çifti shumë i dashur për publikun Luizi dhe Kiara mesa duket drejt ndarjes.

Kiara është ajo e cila ka hequr të gjitha foto me Luizin në llogarinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ajo nuk e ndjek as në ‘Instagram’, kurse Luzi nuk ka ndërmarrë asnjë veprim ende.

-Advertisement-

Urojmë me të mirat për çiftin, dhe ky veprim i Kiarës të jetë në moment.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera