Lajme

KFOR merr ujë në liqenin Livoq të Gjilanit

Autori: Gazeta inFokus 13:26 | 09 June 2022

Një helikopter i KFOR-it gjatë ditës së sotme është parë duke marrë ujë në liqenin e Livoqit, afër Gjilanit, shkruan Gazeta Infokus.

Nga pamjet e siguruara nga Gazeta Infokus shihet se si helikopteri i KFOR-it, është ndalur afër liqenit dhe është duke marrë ujë./Gazeta Infokus/

Më poshtë gjeni pamjet:


Të tjera