Lajme

KFOR-i vendoset përreth objektit të komunës në Zubin Potok

Autori: Gazeta inFokus 10:33 | 30 May 2023

Gazetari i Radio Evropa e Lirë, Shkelqim Hysenaj, i cili ndodhet në Zubin Potok, ka raportuar se përreth objektit të komunës atje janë vendosur edhe ushtarë të KFOR-it.

Aktualisht, atje ndodhen pak qindra protestues serbë.

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Spitali klinik Zhan Mitrev mori pjesë në kongresin neuropsikiatrikë në Pula, Kroaci

Të tjera