Sport

Këtu mund ta shikoni LIVE meçin e Florian Markut

Autori: Gazeta inFokus 22:36 | 20 February 2021

Boksieri shqiptar, Florian Marku, do të rikthehet sonte në ring, për tu përballur me britanikun, Rylan Charlton, shkruan Gazeta inFokus.

Maçi ndërmjet Markut dhe Charltonit pritet të nisë pas pak dhe do të transmetohet drejtpërdrejtë në Sky Sport.

Ndërsa, për ata të cilët nuk mund ta ndjeki nga televizori, më poshtë keni linkun ku mund ta shikoni LIVE këtë duel./Gazeta inFokus/

LINKU

Të tjera