Sport

Këto rezultate u arritën sot në Ligën e Parë të Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 15:55 | 01 December 2019

Në kuadër të javës së gjashtëmbëdhjetë dhe të fundit të stinorit vjeshtorë në Ligën e Parë të Kosovës janë zhvilluar shtatë ndeshje, shkruan Gazeta inFokus.

Vetëm Besa ka fituar ndaj Vllaznisë dhe Vëllaznimi ndaj Onixit, të tjera takime janë mbyllur të gjitha më rezultate të barabarta.

Më poshtë keni komplet rezultate e arritura ditën e sotëm.

Vllaznia – Besa 1-2

Arbëria – Drenasi 1-1

Vëllaznimi – Onix 1-0

Dardana – Ramiz Sadiku 2-2

Liria – Trepça 2-2

KEK-u – Malisheva 1-1

Istogu – Ulpiana 2-2./Gazeta inFokus/

Të tjera