Rozë

Këto poza nga fotosesioni i kurorëzimit të vajzës së Remzies nuk i keni parë

Autori: Gazeta inFokus 22:43 | 26 October 2020

Ditë më parë kishte festë në familjen e Remzie Osmanit.

Vajza e saj Riola kurorëzoi dashurinë e saj me Besi Bytyçin

E natyrisht çastet e tilla nuk ikin pa marrë vëmendjen e publikut e ndjekësve në rrjetet sociale.

Padyshim që Riola dukej e mahnitshme duke e magjepsur çdo kë që e shikonte.

E sonte ajo ka sjellë disa imazhe që nuk i kishe postuar më heret.

Thjesht e bukur dhe unike.

Të tjera