Sport

Këto ndeshje do të zhvillohen sot në Grupin A dhe B në Ligën e Parë të Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 13:23 | 25 April 2021

Në kuadër të javës së 24-të në Ligën e Parë të Kosovës do të zhvillohet katër ndeshje mjaftë interesante, shkruan Gazeta inFokus.

Dy takime do të luhen në Grupin A, e po ashtu edhe në Grupin B do të zhvillohen dy duele.

Në Grupin A, Malisheva e pret Vushtrrinë, kurse Drenasi është mysafir i Vëllaznimit, ndërsa në Grupin B, Vitia është nikoqire e Ferizajt, ndërkaq Ramiz Sadiku takohet me Vllazninë.

Që të gjitha këto takime nisin nga ora 15:00.

Grupi A

Vëllaznimi – Drenasi

Malisheva – Vushtrria

Grupi B

Ramiz Sadiku – Vllaznia

Vitia – Ferizaj./Gazeta inFokus/

Të tjera