Rozë

Këto janë tri këngët favorite për ta fituar sivjet Eurovizionin (Video)

Autori: Gazeta inFokus 16:39 | 12 May 2017

Eurovizioni i këtij viti mbahet në Kiev të Ukrainës. Pas dy gjysmëfinaleve, ku u përzgjodhën me votim shtetet që u kualifikuan në finale, ditën e shtunë pritet që të mbahet finalja e madhe, nga e cila do të dalë dhe fituesi i këtij viti.

Kënga favorite për ta fituar Eurovizionin po llogaritet ajo e përfaqësuesit italian, Francesco Gabbani me këngën “Occidentalis Karma”.

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera