Sport

Këto janë ndeshjet që zhvillohen sot në Ligën e Kombeve

Autori: Gazeta inFokus 14:54 | 17 November 2020

Liga e Kombeve sonte vjen me ndeshje shumë interesante, shkruan Gazeta inFokus.

Sfidat luhen në kuadër të Grupit A, C dhe D dhe të gjitha startojnë në ora 20:45.

Përballje interesante pritet të jetë ajo mes Kroacisë dhe Portugalisë dhe Spanjë – Gjermani.

Më poshtë gjeni të gjitha ndeshjet e sotme./Gazeta inFokus/

Grupi A

Kroaci – Portugali, 20:45

Francë – Suedi, 20:45

Spanjë – Gjermani, 20:45

Zvicër – Ukrainë, 20:45

Grupi C

Luksenburg – Azerbejxhan, 20:45

Mali i Zi – Qipro, 20:45

Grupi D

Andorra – Letonia, 20:45

Gjibraltar – Lihtenshajn, 20:45

Malta – Ishuj Faraoe, 20:45

 

 

Të tjera