Sport

Këto janë janë ndeshjet që zhvillohen nesër në Superligë

Autori: Gazeta inFokus 18:11 | 19 February 2021

Java e 20-të në elitën e futbollit kosovar ka nisur sot, me duelin mes Arbërisë dhe Prishtinës, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja u mbyll me rezultat të thellë 4-0, në favor të kryeqytetasve.

Ndërkaq, nesër zhvillohen dy takime, poashtu në kuadër të javës së 20-të.

Drenica do të presë Besën e Pejës, kurse kampionia në fuqi, Drita, nesër pret Trepçen ’89.

Të dyja këto përballje zhvillohen me fillim nga ora 13:00./Gazeta inFokus/

Të tjera