Rozë

Këto janë fjalët e ëmbla të Robin Krasniqit pasi u bë baba për herë të parë

Autori: Gazeta inFokus 16:09 | 12 September 2022

Pritjes të ëmbël të qiftit i erdhi fundi Robin dhe Marigona Krasniqi bëhën prindër për herë të parë shkruan Gazeta Infokus.

Lajmin për ardhjen në jetë të djalit të tyre pa hezituar fare dhe me plot gëzim e të shoqëruar dhe me fotografi të ëmbël me të birin në krah e ka bërë të ditur vet Boksieri Robin Krasniqi në një postim në rrjetin e tij social facebook.

“Falenderimi i Takon Zotit. Sod une u bera Babe. Zoti ma mundesoj te kem qe nga sod nje Djale.. Ma mundesoj qe enderren me te bukur ne jet ta realizoj dhe ta perjetoj, e sod e mbaj ne duart e mija per her te par dhe nuk ju besoj syve te mi… Ndjenja me e bukur ne jete qe me ben te dal nga vetja ishte takimi i par me ty, kur ti pash syt e tu per her te par ❤️ jem une u permbusha 🤲🏻”, ka shkruar Krasniqi përkrah fotos me të birin ./Gazeta Infokus/

Etiketa:

Të tjera