Sport

Këto janë dy ndeshjet që luhen sot në Kupën e Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 12:30 | 07 April 2021

Kupa e Kosovës vjen sot me dy super duele, shkruan Gazeta inFokus.

Prishtina do t’i bëj konak Llapit dhe Istogu Dukagjinit.

Të dyja këto ndeshje do të luhen me fillim nga ora 15:00.

Gazeta inFokus do t’iu mbaj të informuar për çdo detaj në lidhje me këto takime./Gazeta inFokus/

Të tjera