Lajme

Këto janë bizneset dhe monopolet e Devollëve (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 13:41 | 01 May 2017

Mbrëmë në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Devollistan”; kushtuar ngritjes së dyshimtë të perandorisë së tyre financiare.

Në këtë dokumentar bëhet një listë e bizneseve të Kompanisë Devolli.

Cilat janë ato?

Shikojeni videon e mëposhtme.

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera