Sport

Këto dy super ndeshje zhvillohen sot në Superligë, vëmendja në Suharekë

Autori: Gazeta inFokus 14:19 | 04 April 2021

Në kuadër të javës së 27-të në elitën e futbollit kosovar sot zhvillohen dy takime shumë interesante, shkruan Gazeta inFokus.

Vëmendja më e madhe pritet të jetë në Suharekë, aty ku Ballkani i bënë konak Prishtinës.

Duel interesat do të luhet edhe në Drenas, ku Feronikeli takohet me Llapin.

Të dy këto ballafaqime nisi nga ora 15:00 dhe Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati nga këto ndeshje./Gazeta inFokus/

Të tjera