Sport

Këto dy ndeshje zhvillohen nesër në Superligë

Autori: Gazeta inFokus 22:16 | 22 November 2021

Xhiroja e 15-të në elitën e futbollit kosovar fillon nesër (e martë) me dy ndeshje mjaftë interesante, shkruan Gazeta inFokus.

Prishtina e pret Feronikelin në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, kurse Dukagjini i bënë konak Ulpianës në stadiumin ’18 qershori’ në Klinë.

Të dy këto takime nisin nga ora 13:00 dhe transmetohen drejtpërdrejt në platformën Artmotion./Gazeta inFokus/

Të tjera