Fun & Video

Këtë skenë nuk e keni parë asnjëherë, makina fluturon nga ura dhe bie mbi kalimtarët-VIDEO

Autori: Gazeta inFokus 13:45 | 27 November 2019

Pamje të rënda vijnë nga India ku një makinë humb kontrollin dhe fluturon nga ura duke rënë mbi kalimtarët.

Për pasojë një grua humbi jetën dhe gjashtë persona të tjerë u plagosën.

Viktima ishte duke pritur autobusin kur mbi të ra makina që humbi kontrollin.

Në video duket makina e kuqe duke ecur me shpejtësi në urë teksa në një moment shoferi humbi kotrollin.

Mjeti ka goditur barrierën anësore dhe ka përfunduar poshtë urës, duke goditur kalimtarët.

Këtë skenë nuk e keni parë asnjëherë, makina fluturon nga ura dhe bie mbi kalimtarët on Vidnews.

Të tjera