Rozë

Këtë foto të motrave Vjollca nuk e kishit parë, do ju shtojë “oreksin” për më shumë

Autori: Gazeta inFokus 20:28 | 14 May 2017

Ato janë dy nga personazhet më seksi të ekranit shqiptar.

Por në fotot e fundit të publikuar nga Luana, motrat Vjollca duken më seksi dhe provokuese se asnjëherë më parë. Ndërkohë Luana e quan motrën si gjysmën e saj.

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera