Lajme

Këta janë dy personat që humbën jetën sot në Gjilan

Autori: Gazeta inFokus 14:01 | 15 May 2017

(I plotësuar)-Të shtënat me armë që ndodhën në qendër të qytetit të Gjilanit, morën jetën e dy personave.

Indeksonline mëson se personat të cilat ndërruan jetë janë: Nijazi Bunjaku dhe Nehat Bunjaku. Ndryshe e gjithë ngjarja ndodhi në afërsi të lokaleve në Gjilan , ku të dy punonin si “këmbimues”.

Etiketa:
SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera