Rozë

Këta janë dy meshkujt më të rëndësishëm të Arminës (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 15:42 | 24 July 2017

Blogerja e njohur Armina Mevlani pasditen e së dielës e ka kaluar me familjen e saj dhe partnerin.

Fillimisht ajo ka publikuar në InstaStory një foto të nënës së saj dhe në foton tjetër shohim Shkëlzen Berishën dhe Arben Mevlanin në një foto të vetme.

Përbri fotos blogerja shkruan: “Zen dhe babi”- duke e shoqëruar foton edhe me emoji zemrash. Kjo është një surprizë për ndjekësit e saj, pasi edhe pse e dimë që tashmë ata kanë një marrëdhënie të mirë me familjet e njëri-tjetrit nuk i kishim parë asnjëherë kaq afër.

-Advertisement-

Nga vet foto duket se ata janë duke kaluar mjaft mirë dhe se Arbeni ndihet mirë përkrah dhëndrit por edhe Zeni përkrah vjehrrit.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera