Lajme

Këta janë babai me dy djemtë që u plago*sën në Pejë, po trajtohen në QKUK

Autori: Gazeta inFokus 23:44 | 22 May 2024

Babai dhe dy djemt e tij kanë mbetur të plagosur sonte në Pejë, nga të shtënat me armë zjarri.

Të tre të plagosurit janë dërguar tashmë në QKUK për trajtim.  Mjeku kujdestar Besnik Ibraj, i cili ka folur për gjendjen e të plagosurve, ka thënë se njëri nga ta është në gjendje të rëndë.

“Indeksonline” mëson se të plagosurit janë familja Berisha nga Lugu i Baranit, babai Jeton Berisha dhe dy djemtë e tij Jetnisi dhe Jetarti.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera