Lajme

Këta deputet do t’i organizojnë zgjedhjet për presidentin

Autori: Gazeta inFokus 20:45 | 03 April 2021

Me 69 pro asnjë kunder dhe asnjë abstenim janë votuar antarëve e Komisionit për Organizimin e votimit.

Vetëvendosje ka propozuar Salih Zybën

LDK ka propozuar deputetin Besian Mustafa

AAK nuk ka propozime dhe Grupi Multietnik Duda Balje./Gazeta Infokus/

Të tjera