Lajme

Kështu u rrah Sheqerinska (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 21:55 | 27 April 2017

Deputetja dhe nënkryetarja e LSDM-së, Radmilla Sheqerinska është rrahur keq nga protestuesit brenda Kuvendit, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Sheqerinska është kapur për flokët nga një protestues dhe e njejta është hedhur poshtë në dysheme.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera