Lajme

Kështu teret mishi në Fushë Kosovë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:19 | 13 January 2020

Si popull shquhemi për të tilla gjeste dhe ide kreative por si duket kjo si kishte shkruar askujt ndër mend deri më tani, shkruan gazeta inFokus.

Në Fushë Kosovë, një banor i këtij qyteti ka vendosur që mishin ta terë në ballkonin e tij.

Në fotografi të publikuara në rrjetet sociale shihet mishi që është vendosur në ballkonin e banesës së tij./Gazeta inFokus/

 

Të tjera