Lajme

Kështu do të jetë moti sot

Autori: Gazeta inFokus 08:56 | 16 May 2017

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-10 gradë celsius, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-25 gradë Celsius, bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Do të fryjë erë nga veriu dhe verilindja me shpejtësi  deri 11m/s

Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera