Rozë

Kështu s’jemi mësuar ta shohim Engjin

Autori: Gazeta inFokus 21:23 | 18 May 2020

Ani pse është inkuadruar viteve të fundit në botën e muzikës emri i saj është mjaftë i lakuar nga mediet rozë.

Duke u kujdesur që në çdo paraqitje të duket perfekte si nga veshja dhe grimi ajo gjithmonë është dukur madhështore, shkruan “Kosovarja”.

Ajo publikon imazhe e video edhe nga përditshmëria e saj, duke befasuar me pamjen e saj pa grim por asnjëherë si me postimin e fundit.

Në këtë imazh përkrahë nënës, pa grim e me flokët e ç’rregulluara Engji ka ndryshuar krejtësisht si të ishte person tjetër.

Të tjera