Rozë

Kështu ishin veshur Greta dhe Eni Koçi mbrëmë (Foto/Video)

Autori: Gazeta inFokus 17:01 | 08 September 2017
Mbrëmë u shënua 20 vjetori i emisionit “Opinion” me autor Blendi Fevziun.
Në festën e organizuar nga Blendi ishin të ftuar edhe emra të njohur nga estrada shqiptare, shkruan lajmi.net.

Në mesin e tyre ishin edhe motrat Greta dhe Eni Koçi, të cilat që të dyja ishin veshur me fustane me ngjyrë të zezë.

Greta me fustan të shkurtër, kurse Eni me fustan të gjatë, që të dyja dukeshin për mrekulli në ndejën e “Opinion”.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera