Rozë

Kështu ironizon Kika me Valonin, pasi ia mori emisionin Its my Love

Autori: Gazeta inFokus 14:40 | 29 March 2021

Kreshnik Husaj vazhdon të thotë se Valon Maloku ia mori autorësinë e emisionit të dashurisë në Kosovë, Its my love.

Për këtë arsye ai u largua dhe vendosi të hap një tjetër emision me po këtë tematikë.

E mbrëmë ironizoi prapë me Valonin.

Ai postoi një fotografi të tij duke menduar dhe shkroi ”Me mujt me marr edhe naj autorsi”.

Të tjera