Rozë

Kështu imitohet Vjosa Osmani në Shqipëri

Autori: Gazeta inFokus 20:28 | 12 April 2021

‘’Kosherja’’ vazhdon të sjell risi në humorin shqiptar duke sjell personazhe dhe imitime fantastike përmes aktorëve profesionistë.

Ka qenë presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe opinionistja Luljeta Aliu që janë bërë pjesë e spektaklit të humorit përmes imitimeve fantastike të aktoreve Valina Muqolli dhe Egzona Ademi.

‘’Kosherja’’ sjell një bashkëbisedim mes dy personazheve duke sjell të qeshura pa fund për shikuesit e shumtë të tyre.

Nën regjinë e Altin Bashës, prezantimi i është besuar Bes Kallakut dhe Jona Spahiut./Express/

Të tjera