Rozë

Kështu e uron Meda nënen për ditëlindje

Autori: Gazeta inFokus 21:58 | 28 April 2021

Sot ka festë në familjen e këngëtarit.

Nëna e Medës feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Dhe, këngëtari ka zgjedhur ta uroi përmes rrjeteve sociale teksa ka publikuar një fotografi. Në profilin e tij zyrtar në Instagram, Meda ka ndarë me ndjekësit e tij një imazh pranë nënës.

Urime Ditlindjen Nan”, ka shkruar Meda pranë postimit derisa mori edhe komente të shumta nga miqtë dhe koleget të cilët e uruan për ditëlindjen e nënës së tij.

Ndryshe, nëna e këngëtarit ka marrë edhe një urim nga Luljeta bashkëshortja e Medës e cila e quajti si vjehrrën më të mirë.

Të tjera