Lajme

Kështu e mban mbedhjen me drejtorët “Lutfi patrioti”

Autori: Gazeta inFokus 17:20 | 14 February 2020

Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë, shkruan gazeta inFokus.

“Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë tradicionale”, ka shkruar.

Kjo ngjarje shënon fillimin e aktiviteteve në shënim të 12-vjetorit të shpalljes së Deklaratës së Pavarësisë së Kosovës.

Moto e Gjilanit në vigjilje të përvjetorit të shpalljes së pavarësisë është – 12 vjet, më i bukuri shtet!

 

 

Të tjera