Lajme

Kështu e feston ditëlindjen në Bërnjak polici i Kosovës

Autori: Islam Morina 22:46 | 01 October 2021

Njëri nga policët në foto sonte e ka ditëlindjen, por edhe pse për të është ditë e veçantë ai me të rëndësishme e ka ruajtjen e sovranitetit të vendit.

“Vëllezërit” e tij të armëve i janë dhurata më e çmuar dhe krejt çka zyrtarit kosovar që ditëlindjen e tij e feston në krye të detyrës, shkruan Gazeta Infokus.

Edhe pse nata është e ftohtë, nga fotografia duket se në kushtet dhe rrethanat ekstreme policit i është festuar ditëlindja po pa rënë vigjilenca për misionin që kanë dhe përgjegjësinë që mbajnë.

Urime ditëlindjen Komando!/Gazeta Infokus/

Të tjera