Lajme

Kështu duket Tirana pas dekorimeve për festat e fundvitit

Autori: Gazeta inFokus 21:42 | 21 November 2020

Kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana është dekoruar për festa e fundvitit, shkruan Gazeta Sinjali.

Kryetari Erion Veliaj ka ndarë pamje se si duket Tirana festive, teksa ka uruar që sa më shpejtë të kalohet pandemia.

“E ku ka më bukur sesa Tirana e festave! E ngrohtë, vezulluese, plot magji ngjyrash, që përçon veç dashuri. Uroj me zemër që ta kalojmë sa më shpejt këtë flamë e ta festojmë gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri”, shkroi Veliaj në Facebook.

E ku ka më bukur sesa Tirana e festave! 😍

E ngrohtë, vezulluese, plot magji ngjyrash, që përçon veç dashuri. ♥️🎄

Uroj…

Posted by Erion Veliaj on Saturday, November 21, 2020

Të tjera