Rozë

Kështu duket Luljeta Pasjaqa jashtë edicionit të lajmeve

Autori: Gazeta inFokus 21:49 | 05 June 2020

Gjithmonë e kemi parë vetëm në lajme, asnjëherë në ndonjë fotmat tjetër tekeviziv, andaj tashmë është bërë imazhi i edicioneve informative, shkruan “Kosovarja”.

Luljeta, punon prej vitesh në “RTV 21” dhe aty është ambientuar mirë.

Pos që është prezantuese lajmesh, Pasjaqa gjithashtu është edhe dizenjatore e modës, ani pse nuk kemi parë ende ndonjë koleksion të saj, shkruan “Kosovarja”.

Luljeta e ekranit dhe ajo e jetës së përditshme, shihet se kanë pak dallim.

Të tjera