Rozë

Kështu duket e diela perfekte e Dafinës

Autori: Gazeta inFokus 22:00 | 21 February 2021

Tashmë Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë një ndër çiftet më të dashura dhe më të komentuara në mediat rozë.

Pas një ndarje të shkurtër, Dafina dhe Genci kanë vendosur t’i japin lidhjes së tyre edhe një shancë të dytë, shkruan “Kosovarja”.

Çifti janë shumë aktivë në rrjete sociale dhe shumë shpesh ndajnë foto, ku shihen në prani të njëri-tjetrit. Të dy duken gjithmonë bukur dhe më të dashuruar se kurrë.

Është Dafina ajo që sot ka publikuar një foto në Instastory, ku shihet së bashku me Gencin duke shkuar diku me veturë.

“Një e diel perfekte” ka shkruar këngëtarja në mbishkrim.

Të tjera